Československý vlčák - chovatelská stanice Šedý Poklad

BEZDREV CUP II. ROČNÍK 4.6. - 7.6.2020

Společný víkend Šedých pokladů se konal v kempu na Bezdrevu již druhým rokem, ikdyž málem z akce díky Coronaviru sešlo, na poslední chvíli se dohánělo spoustu věcí aby náš víkend klapl na jedničku. Podařilo se ! Z 20 chatiček jsme obsadili krásných 15 !! plus karavany. Některým to bohužel nevyšlo a i tak se přijeli aspoň podívat a za to jsem moc ráda.
Program jsme pro naše lidičky připravili opravdu bohatý a protože se rádi družíme, sešli jsme se od čtvrtka do neděle. Potrénovali jsme na bonitaci, výstavu a dali jsme si jí i nanečisto, " sranda mač" aneb zjištovali jsme si, jak jsou pánečci se svými vlčáky (ne)sehraný pár :) a aby to neměli tak jednoduché, co nesplnil jejich miláček - museli za něj oni :) soutěže pro děti - hledání pokladu. Výlety na Hlubokou či do Českého Krumlova. Večer grilovačky a ráno jsme si dávali společné snídaně - od krupicové kaše naší Pavlínky až po Romči míchaná vajíčka. Letos byl symbol víkendu " kšiltovka s logem Šedých pokladů " .Vše jen v rychlosti píšu zde, ale ty zážitky a srandičky , to musíte jedině zažít s námi. :) Všem moc děkuji ,že jste chtěli trávit své volné chvíle se svou rodnou smečkou a že máte pejsky vychované, hodné a opět jsem se přesvědčila, že je máte moc rádi. To je pro nás velká odměna a já se těším na příští ročník ! Díky pokladi :)
Za víkend se sešlo neuvěřitelných 24 psů.
Psi: Drago Arn, Hector, Jagger, Hagen, Mufasa, Mortimer, Morfeus, Lee Cooper, Lancelot, Lupo Malone, Kenzo Power, Kalunga, Kronos Xenox
Fenky: History, Eire, Legenda MOAI, Joy´s ,Charleen, Chilli, Hot Collete
Ostatní: Miluna, Kejsi, Vali, Finn z Katusického dvora, Orson GSS

Tvorba internetových stránek pro chovatele a focení psů cernohubova.com
-