Československý vlčák - chovatelská stanice Šedý Poklad

ODCHOV ŠTĚŇÁTEK

K dalším otázkám patří i mimo jiné odchov našich pokladů. Oblast (působení) rozmezí našeho chovu leží v obytné části domu tzn. že naše feny rodí výhradně v domě, žádná garáž, chlívek či bouda, ale v porodně a v bezprostřední blízkosti své lidské rodiny aby získala štěňátka bezprostřední a blízký kontakt s člověkem. Naše štěňátka jsou rozlišena označovacími - barevnými obojky. Z počátku je denně, později po týdnu vážíme, zda je vše v pořádku a přibírají tak jak mají. Po pátém týdnu putují štěňátka do kotce s otevřenými dveřmi na dvorek, takže jsou v přímém kontaktu s námi a ostatními zvířátky. Zpravidla při odběru jsme věčně bez bot a štěňátka okupují vchod u domu, všude hračky kam se podíváte a ta nora pod thůjí se zvětšuje napříč generacemi odchovů :) Jenže zakopejte jí, když vidíte, jak si v ní tak krásně a spokojeně hrají, tahají se za ocásky a hlavně víte, kde ty boty máte hledat! V tuto socializační dobu jsme rádi za každou návštěvu ať už z řad budoucích majitelů, majitelů již našich pokladů či dětí, které je chodí mazlit. Vždy si toto období užíváme co to jde. Když odjedou, je tu ticho...ale opět je čas se naplno věnovat ostatním dospělcům.

Československý vlčák - štěňata Československý vlčák - štěňata

V případě zájmu nemáme problém podávat veškeré informace o VŠECH předešlých vrzích (data narození, rodiče), odchovaných štěňatech, jejich zdraví. V případě zájmu o štěňátka po našich odchovech či zájmu o uchovněné plemeníky z naší chovatelské stanice je nutností nás kontaktovat. Bez našeho souhlasu nyní není možné žádat o plemeníky ch.st. Šedý poklad. Jsme domluvení s majiteli plemeníků, že ani my ani oni nechceme krytí "bez záměru". Děkujeme za pochopení.

Zde na webu je možnost k vidění tzv. síň slávy našich odchovů, kteří s námi úzce spolupracují a prezentují skvěle naší chovatelskou stanici. Ti si zaslouží mít zde svou rubriku, ostatní naše odchovy můžete sledovat v rubrice NOVINKY.

Často se nás ptáte, zda nemáme problém s prodejem našeho pokladu do bytu. Odpověď zní...problém s tím nemáme, avšak vždy důrazně apeluji na zvážení a promyšlení pořízení vlčáka do bytu. Z naší zkušenosti víme, jak jsou vlčáci kontaktní a i my samotní s vlčáky sdílíme náš dům – pokud jsme samozřejmě doma. Zároveň máme dost majitelů, kteří mají své poklady právě v bytě a dovolím si říci, že se kolikrát tito lidé věnují svým psům daleko více, než majitelé, kteří mají své poklady na zahradě či dvorku.

Československý vlčák - štěňata

Vždy si všechny zájemce dovolíme srdečně pozvat do naší chovatelské stanice, aby si mohli prohlédnout celou naší smečku, styl chovu apod. Vždy si každý může svobodně vybrat odkud si svého vytouženého vlčáka koupí. V dnešní době je široká nabídka chovatelských stanic, záleží jen na Vás, kdo a který typ vlčáků Vám sedne.

Pokud na Vás štěňátko v naší chovatelské stanici bohužel nezbude, nezoufejte! Velice rádi Vám nabídneme vrhy po našich odchovaných jedincích. Rádi předáme kontakt.

Tvorba internetových stránek pro chovatele a focení psů cernohubova.com
-